Hhhhh

دیوار | Divar 

آگه پردازان هوشمند 

 

Gggggggg


        


 

توضیح

 

پیش از نصب این نسخه، لازم است نسخه‌های قبلی اپ دیوار را از دستگاه خود حذف کنید.اپلیکیشن و سایت دیوار، محل انتشار رایگان انواع آگهی و نیازمندی خریدوفروش کالاهای نو و دست‌دوم است. با اپ دیوار، در هر کجای ایران که هستید در کوتاه‌ترین زمان اجناس خود را بفروشید یا کالای موردنظر خود را برای خرید پیدا کنید. از اپلیکیشن دیوار می‌توانید برای دریافت و ارائه خدمات و خرید و فروش کالا در ۱۸۰ دسته‌بندی‌ مختلف مثل این بخش‌ها استفاده کنید:

 

خانه و آپارتمان و مغازهوسایل نقلیه از خودروی سواری تا اتوبوسلوازم الکترونیکی از موبایل، لپ‌تاپ تا تلویزیون و یخچالوسایل منزل از مبل و کمد تا فرش و تابلوانواع خدمات فنی و بهداشتی و زیبایی

 

برای فروشندگان: از محصول خود عکس بگیرید. عکس و توضیحات لازم را در یک آگهی و در دسته‌بندی مرتبط روی دیوار قرار دهید. در کوتاه‌ترین زمان خریدار مناسب پیدا می‌شود چون بیش از ۱۵ میلیون ایرانی از دیوار استفاده می‌کنند!

 

برای خریداران: به دسته‌بندی مرتبط با نیاز خود بروید. از بین آگهی‌ها با توجه به عکس و توضیحات، مورد مناسب را پیدا کنید. از طریق تلفن، تلگرام یا چت دیوار با فروشنده تماس بگیرید.

 

برخی مزایای دیوار:

 

درج رایگان آگهیدارای بیش از ۱۸۰ دسته‌بندی متفاوت کالا و خدماتامکان ارتقای آگهی برای بیشتر دیده‌شدنچت درون‌برنامه‌ای بین خریدار و فروشندهپشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفتهراحتی و سادگی استفادهپرطرفدارترین برنامه خرید و فروش بی‌واسطه در ایران (تهران، شیراز، اصفهان، تبریز، یزد، مشهد، بوشهر و ...)

 

پیشنهاد یا انتقادی درباره اپ دیوار دارید؟ از طریق ایمیل support@divar.ir یا شماره ۸۴۲۱۱۵۱۱- ۰۲۱ با ما در تماس باشید.

 

همین حالا دیوار را نصب کنید و اولین معامله خود را انجام دهید!

 

شماره پشتیبانی

 

02184211511