‌‌‌

بازی های مورد علاقت رو با دوستات بازی کن «بازم بازی» مجموعه ای از بازی‌های نوستالژیک آنلاین، با ویژگی‌های جدیده که در کنار بازی می‌تونید با دوستاتون گپ بزنید و کل کل کنید و اونا رو به چالش بکشید.

 

تو این نسخه 4 تا بازی داریم: نقطه خط (Dots And Boxes): یک بازی قدیمی و آشنا برای اکثر ما ایرانیا که نیاز به توضیح زیادی نداره فقط اگه میخواین با دوستاتون و بازیکنای دیگه آنلاین بازی کنید و لذت ببرید بازم‌بازی یه نقطه خط با کیفیت رو اختیار شما قرار داده ;)

مینروب (Minesweeper): همون بازی که تو نسخه‌های قدیمی ویندوز هم بود با این تفاوت که حالا ۲ نفره شده و شما و حریفتون توی مین یابی با هم رقابت می‌کنین و هر کس که مین بیشتری پیدا کنه برنده میشه. بتل شیپ (Battleship): شما و حریفتون در نابود کردن کشتی‌های همدیگه رقابت می‌کنید. تو این بازی برنده کسیه که همه‌ی ناوگان دریایی حریف رو نابود کنه. اتللو (Othello): این بازی فکری از یک صفحه ی ۸×۸ و ۶۴ مهره دو رو و دو رنگ (سفید و مشکی) تشکیل شده. «دورو» واقعاً صفت خوبی برای مهره هاست چون که به ندرت می توان مطمئن بود که مهره به شما وفاداره و تا انتهای بازی به رنگ شما می‌مونه!

 

امکانات و ویژگی های جذاب بازم بازی: 1- از بین بازی های مختلف، بازی دلخواه خودتون رو انتخاب و آنلاین بازی کنید. 2- در هنگام بازی با رقیبتون بدون محدودیت چت کنید. 3- دوستای جدید پیدا کنید و باهاشون کل کل کنید. 4- در لیگ هفتگی هر بازی شرکت کنید و جایگاهتون رو ارتقا بدید.